SENSUALE DHE SEKSI/ Njihuni me motrën e Genta Ismajlit (FOTO) – AlpeGossip
SENSUALE DHE SEKSI/ Njihuni me motrën e Genta Ismajlit (FOTO)

SENSUALE DHE SEKSI/ Njihuni me motrën e Genta Ismajlit (FOTO)

Genta Ismajli nuk është e vetmja artiste në familjen e saj. Kjo pasi ajo ka një motër më të vogël e cila studion për aktrim.
24-vjeçarja Mani Ismajli merret edhe me modelizëm ndërsa fotot e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Genta shpesh herë publikon fotografi së bashku me të, ku duket se edhe përngjajnë me njëra-tjetrën.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar në profilin e “Instagram”-it një fotografi të motrës së saj, e cila shfaqet mjaft sensuale e veshur me një trupore dhe çizme të gjata.

Ndërsa nëse shikoni në llogarinë e Manit në rrjetin social “Instagram” do të shihni se ajo ka një stil ekstravagant, ku me anë të veshjes nxjerr në pah edhe format e saj.

Me sa duket Genta nuk është e vetmja femër në familjen e saj që njihet si tërheqëse dhe provokuese.