Pse nuk bën një skenë me Encën? Ja si i përgjigjet pornostaria e famshme (FOTO) – AlpeGossip
Pse nuk bën një skenë me Encën? Ja si i përgjigjet pornostaria e famshme (FOTO)

Pse nuk bën një skenë me Encën? Ja si i përgjigjet pornostaria e famshme (FOTO)

Pritet që së shpejti Enca të publikojë këngën e saj më të re, të cilën ajo shprehet se e ka të preferuar. Në këtë klip Enca ka zgjedhur të duket me një look krejt ndryshe dhe provokues.

Në foton e publikuar në Instagram ajo shfaqet bombastike dhe shumë seksi. Flokët të kuqe dhe shikimi i saj sensual ka tunduar jashtë masë fansat, përveç këtyre të fundit nuk ka mundur të mos reagojë edhe pornostarja e famshme Kendra Lust me një koment.

Ajo i ka komentuar dy emoji me flakë dhe një maçok me zemra te sytë, ndërkohë që Enca e quan atë një mbretëreshë.

Por, poshtë komentit të pornostares ka komentuar një fanse kurioze e cila shkruan:

Kendra Lust realizoni një skenë bashkë.”

Kendra i përgjigjet menjëherë:

Jo, ajo është thjesht shoqja ime e bukur.”