Siç nuk i keni par kurrë/ Zbuloni pamjen e VIPA-ve pa dhëmbë (FOTO) – AlpeGossip
Siç nuk i keni par kurrë/ Zbuloni pamjen e VIPA-ve  pa dhëmbë (FOTO)

Siç nuk i keni par kurrë/ Zbuloni pamjen e VIPA-ve pa dhëmbë (FOTO)

Për dekada të tëra, personazhet e njohur në të gjithë botën kanë krijuar një lloj standardi për bukurinë, duke u kushtuar një rëndësi të madhe mënyrës se si ata duken.

Dhëmbët janë një pikë e fortë e VIP-ave, të cilët shpenzojnë shuma marramendëse në mirëmbajtjen dhe kurimin e tyre.

Në galerinë e mëposhtme do të gjeni disa foto të këtyre të njohurve, por pa dhëmbë. Ja se si duken ata…

Jennifer Lopez

Leo di Caprio

Niki Minaj

Anne Hathaway

Barack Obama

Miley Cyrus