GRETA KOÇI FESTON DITËN E LINDJES/ Eni Koçi bën dedikimin emocionues (FOTO) – AlpeGossip
GRETA KOÇI FESTON DITËN E LINDJES/ Eni Koçi bën dedikimin emocionues (FOTO)

GRETA KOÇI FESTON DITËN E LINDJES/ Eni Koçi bën dedikimin emocionues (FOTO)

Ditën e sotme këngëtarja e dashur për publikun, Greta Koçi feston ditëlindjen. Këngëtarja mbush 27 vjeç dhe thuajse gjysmën e moshës e ka kaluar në skenë.

Në këtë ditë të veçantë për të, urimin më të bukur ja ka bërë e motra Eni, e cila ka zgjedhur ta surprizojë publikisht nëpërmjet një postimi në Instastory.

Dashuria ime e madhe feston sot ditëlindjen. Edhe 100 vite të lumtura plot shëndet, gëzim dhe sukses. Ti meriton çdo të mirë të kësaj bote. Për ata që të njohin e dinë se sa njeri i veçantë dhe sa zemër të madhe që ke, e për ata që nuk të njohin personalisht të duan shumë për muzikën dhe mirësinë që përcjell. Edhe 100 dashuria ime”,- shkruan Eni.