"Nuk më erdhi fare keq për Fjoralbën"/ Nevina Shtylla befason me deklaratën (FOTO) - AlpeGossip
“Nuk më erdhi fare keq për Fjoralbën”/ Nevina Shtylla befason me deklaratën (FOTO)

“Nuk më erdhi fare keq për Fjoralbën”/ Nevina Shtylla befason me deklaratën (FOTO)

Moderatorja e Tv Klan, Nevina Shtylla, këtë sezon të ri u zhvendos në Top Channel, ku i zuri vendin Fjoralba Ponarit tek ‘Proçesi sportiv’.
Pas puntatës së parë të emisionit, moderatorja ka marrë komplimente të shumta dhe i është përgjigjur pyetjeve kurioze të fansave. Njëri prej ndjekësve e pyeste nëse i kishte ardhur keq për Fjoralbën, mirëpo Nevina ka habitur me përgjigjen:

“Fare! Madje Fjoralba do të marrë urime nga ju shumë shpejt.”- ka shkruar ajo.