Kejsin e akuzojnë për photoshop për të pasmet/ Vajza e Sabianit bën reagimin epik (VIDEO) – AlpeGossip
Kejsin e akuzojnë për photoshop për të pasmet/ Vajza e Sabianit bën reagimin epik (VIDEO)

Kejsin e akuzojnë për photoshop për të pasmet/ Vajza e Sabianit bën reagimin epik (VIDEO)

Ajo është vajza e një prej këngëtarëve më të njohur shqiptar, por tërhoqi vëmendjen e publikut me daljet e saj pranë anëtarëve të grupit OTR mirëpo edhe me fotot e nxehta që publikon në Instagram. Janë pikërisht këto postime provokuese në rrjetet sociale që e bëjnë Keisin të përflitet shumë në mediat online.

Ditën e sotme ajo ka publikuar dy foto dhe video e fansat kanë vënë re një ndryshim.

Medini shfaqet në ambjentet e palestrës me të njëtën veshje tek të dyja pamjet, e para është foto e postuar nga Kejsi dhe e dyta është nje foto screenshot e marrë nga video që ka postuar vetë ajo.

E nisur nga ky detaj, fansat e kanë akuzuar se ajo përdor photoshop në foto, mirëpo Kejsi nuk ka qëndruar duarkryq dhe ka reaguar me anë të një videoje tjetër duket treguar të pasmet e saj të rrumbullakosura, ndërkohë që shkruan:

“Ehh photoshopi ca ben”.