ZBULON LAJMIN E BUKUR/ Pas dy djemve, Andrra dhe Sinani gjejnë emrin për vajzën (FOTO) – AlpeGossip
ZBULON LAJMIN E BUKUR/ Pas dy djemve, Andrra dhe Sinani gjejnë emrin për vajzën (FOTO)

ZBULON LAJMIN E BUKUR/ Pas dy djemve, Andrra dhe Sinani gjejnë emrin për vajzën (FOTO)

Andrra dhe Sinan Hoxha janë prindër të dy djemve, por nuk përjashtohet mundësia që së shpejti të bëhen prindër për herë të tretë. Dhe sigurisht pas dy djemve, Andrra do të donte një vajzë.

Kështu shprehet ajo gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instagram teksa zbulon se i ka gjetur edhe emrin.

“Do na shkonte dhe një vajzë, si mendoni?”, i pyet Andrra ndjekësit dhe tregon se për vajzën ka menduar emrin Neyla.