“DASHURIA E JETËS SONË”/ Ajola na ëmbëlsoi me portretin e bukur familjar (FOTO) – AlpeGossip
“DASHURIA E JETËS SONË”/ Ajola na  ëmbëlsoi me portretin e bukur familjar (FOTO)

“DASHURIA E JETËS SONË”/ Ajola na ëmbëlsoi me portretin e bukur familjar (FOTO)

Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, poston shpesh në profilin e saj të Instagramit foto familjare, ku në qendër të tyre vihet vogëlushi Kajan. Ai ka mbushur 1 vjeç këtë muaj.

 

Këtë mbrëmje Ajola ka publikuar një foto që pasqyron portretin e ëmbël familjar. Ajo dhe i shoqi, Erion Veliaj, po mbajnë në krahë vogëlushin Kajan, portreti i të cilit as në këtë foto nuk është zbuluar.

Kajan padyshim që e ka zbukuruar shumë jetën e të dyve dhe është kthyer në dashurinë më të madhe. ‘Kajan dashuria e jetës tonë’, ka shkruar Ajola krahas fotos me vogëlushin dhe të shoqin.