DALLONI NDRYSHIME? Almeda Abazi gjen sozinë e bashkëshortit turk (FOTO) – AlpeGossip
DALLONI NDRYSHIME? Almeda Abazi gjen sozinë e bashkëshortit turk (FOTO)

DALLONI NDRYSHIME? Almeda Abazi gjen sozinë e bashkëshortit turk (FOTO)

Aktorët Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë kthyer në çiftin më të preferuar nga shqiptarët, të cilët kanë mbledhur një numër të madh fansash në Instagram dhe të gjithë po presin me padurim ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë.

Shumë aktive në rrjete sociale, Almeda ndan shpesh me ndjekësit momente nga përditshëria e saj. Pak më parë, ajo ka publikuar në Instatory një foto ku tregon se e ka gjetur sozinë e bashkëshortit, Tolgahanit.

Almeda ka bashkuar foton e tij me atë të një maceje, teksa të dy kanë bërë të njëjtën mimikë fytyre, me kokën e ulur dhe sytë përtokë, siç mund ta shihni më poshtë.