POZON NUDO/ Klaudia Pepa ngre temperaturat: E bëra në shtëpi, fqinjët nuk… (FOTO) – AlpeGossip
POZON NUDO/ Klaudia Pepa ngre temperaturat: E bëra në shtëpi, fqinjët nuk… (FOTO)

POZON NUDO/ Klaudia Pepa ngre temperaturat: E bëra në shtëpi, fqinjët nuk… (FOTO)

Balerina e njohur, Klaudia Pepa, është shumë e dashur për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht në Instagram, ku ndan dhe foto me ndjekësit.

 Klaudia jeton prej vitesh në Itali, ku edhe ka zhvilluar karrierën e saj.

Së fundmi balerina ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku ka pozuar nudo, sakaq ajo ka vendosur një kapele për të fshehur pjesët intime.

“Kuptohet që jam e paduruar për detin dhe pushimet?  Sidoqoftë, këtë foto e bëra në shtëpi, fqinjët nuk panë asgjë.

Por e bëra shumë shpejt dhe në fund rezultati nuk është keq…por nuk do të guxoja ta realizoja jashtë, do të ishte pak e sikletshme,” shkruan Klaudia në postimin e saj.

Screenshot_11.jpg