Bes Kallaku kap GAFËN e Shako Hoxhës: Ti që ke komentuar çdo ndeshje, nuk di se… (FOTO) – AlpeGossip
Bes Kallaku kap GAFËN e Shako Hoxhës: Ti që ke komentuar çdo ndeshje, nuk di se… (FOTO)

Bes Kallaku kap GAFËN e Shako Hoxhës: Ti që ke komentuar çdo ndeshje, nuk di se… (FOTO)

Kampionati Botëror i futbollit i ka mbërthyer të gjithë këto ditë përpara ekranit dhe ngado ndjehet atmosfera e ndeshjeve. Sigurisht, ndeshjeve nuk mund ti mungojë një komentator dhe Shakohoxha është një prej më të njohurve në vendin tonë.

Mirëpo, edhe pse është në kontakt të vazhdueshëm me futbollin, Shakohoxha ka bërë gafën e madhe në lidhje me skuadrën e Italisë, të cilën ja ka vënë në dukje aktori i humorit, Bes Kallaku. Siç dihet, Italia nuk merr pjesë këtë vit në Kampionatin Botëror, mirëpo Shakohoxha nuk e ka ditur këtë gjë.

“Shakohoxha që ka komentuar çdo ndeshje eliminatore të Italisë, nuk e ditka që Italia nuk është në botëror.”- shkruan aktori në Instastory, duke etiketuar komentatorin.