TËRBON “INSTAGRAMIN”/ Era Istrefi poston FOTO nga plazhi dhe kap DETAJIN që… – AlpeGossip
TËRBON “INSTAGRAMIN”/ Era Istrefi poston FOTO nga plazhi dhe kap DETAJIN që…

TËRBON “INSTAGRAMIN”/ Era Istrefi poston FOTO nga plazhi dhe kap DETAJIN që…

Era istrefi është një nga këngëtaret shqiptare që na bëri të gjithëve krenarë pasi performoi përpara finales së “Botërorit” dhe bëri që e e gjithë bota t’i kishte sytë nga ajo. Këngëtarja shqiptare me Will Smith dhe Nicky Jam me këngën “Live it Up”, ngritën peshë zemrat e miliona njerëzve.

Dhe normalisht pas shumë pune intensive edhe me projektet e reja muzikore që ka nxjerr në treg, këngëtarja ja lejon vetes disa ditë pushime. Ditën e sotme Era ka postuar një foto në “Instagram” ku duket mjaft seksi me bikinit e saj ngjyrë rozë.

“Ky vend është shumë magjik, duket si foto e Windowsit”, shkruan Era Istrefi duke e krahasuar vendin ku pushon me një nga pamjet më tënjohura për të gjithë ne.

Fotot e mëposhtme e tregojnë mjaft qartë: