E keni vënë re?! Ja kush është destinacioni i PREFERUAR i VIP-ave, ku mund ti gjeni gjatë verës (FOTO) – AlpeGossip
E keni vënë re?! Ja kush është destinacioni i PREFERUAR i VIP-ave, ku mund ti gjeni gjatë verës (FOTO)

E keni vënë re?! Ja kush është destinacioni i PREFERUAR i VIP-ave, ku mund ti gjeni gjatë verës (FOTO)

Vera është koha e pushimeve dhe këtë stinë mezi e presim. Një nga gjërat që duket sikur na mer kohën është se ku do ti kalojmë pushimet. VIP-at shqiptarë i kanë filluar pushimet e tyre madje tregojnë dhe destinacionet.

Njëri nga vendet që duket sikur po shkojnë të gjithë me rradhë është në ishullin Grek Mykonos.

Blendi Fevziu, Lori dhe Sara Hoxha, Kejvina, Luana e shumë të tjerë duket sikur e kanë vendin e tyre të preferuar. AlpeNews.al ju sjell disa foto nga pushimet e tyre.

Blendi Fevziu

Eunxhel Shkira

Kejvina Kthella

Luana Vjollca

Erjona Sulejmani

Sara Hoxha

Lori Hoxha

Përgatiti AlpeNews.al