Kjo po është surprizë: Ja kush do të këndojë në dasmën e Princit Harry (FOTO) – AlpeGossip
Kjo po është surprizë: Ja kush do të këndojë në dasmën e Princit Harry (FOTO)

Kjo po është surprizë: Ja kush do të këndojë në dasmën e Princit Harry (FOTO)

Dasma e vitit po afron dhe të gjithë jemi në pritje të më shumë detajeve për surprizat e 19 majit.

Ndërsa u përfol fillimisht se, Ed Sheeran kishte kërkuar të këndonte ditën që Princ Harry dhe Meghan Markle do të kurorëzonin dashurinë, tani zbulohet se kush do të performojë në të vërtetë. Grupi “Spice Girls”!

Grupi i famshëm do të performojë në ditën më të rëndësishme të këtij viti të familjes mbretërore.

Pesë këngëtaret, mes tyre dhe Victoria Beckham, u ribashkua sërish këtë vit dhe arsyeja u mendua se ishte një koncert. Por ishte Mel B, që zbuloi aksidentalisht se, ato do të jenë së bashku në një ndër evenimentet më të rëndësishme.