Nuk përmbahet as Ija e Bes Kallakut, del me “rroba banjo” për të marr rreze (FOTO) – AlpeGossip
Nuk përmbahet as Ija e Bes Kallakut, del me “rroba banjo” për të marr rreze (FOTO)

Nuk përmbahet as Ija e Bes Kallakut, del me “rroba banjo” për të marr rreze (FOTO)

Gjyshja e Bes Kallakut, Ija është kthyer në gjyshen më të komentuar në media e rrjete sociale dhe shumë e dashur për publikun. Videot e saj tashmë janë kthyer në ndër më të shikuarat dhe gjithashtu Ija është gjyshja më e ndjekur në Instagram.

Në 2:30 të mëngjesit të sotëm Besi ka postuar një status ku njoftonte se Ija ka dal me rroba banjo për të marrë rreze, pasi dje u tha se për shkak të eklipsit valët kozmike do ishin shumë afër me tokën dhe planeti ynë do të ishte në një rrezatim shumë të lartë.

“Ora 2:30 Ija tu dal perjashta me rroba banjo. Ku je tu shku Ije? Jam tu dal te marr ca rreze kozmike, do me bejne mire per ramatizmen”, është statusi i Besit i cili ka shkaktuar shumë të qeshura tek ndjekësit.