I DHUROJNË NJË FANELLË “ÇUNAT E KOMBËTARES”/ Morena Taraku e publikon në Instagram (FOTO) – AlpeGossip
I DHUROJNË NJË FANELLË “ÇUNAT E KOMBËTARES”/ Morena Taraku e publikon në Instagram (FOTO)

I DHUROJNË NJË FANELLË “ÇUNAT E KOMBËTARES”/ Morena Taraku e publikon në Instagram (FOTO)

Morena Taraku është njëra nga artistet më të përfolura shqiptare e cila njihet për jetën luksoze që bën.
Ajo kësaj radhe ndau një postim me ndjekësit e që tregon se ka pranuar një dhuratë nga FFK,(Federata e Futbollit të Kosovës).

Ajo ka falënderuar ekipin e Kosovës për dhuratën e bërë ku në fanelë është i shkruar emri i këngëtares shqiptare.

Nesër pritet të zhvillohet ndeshja e madhe në mes të Kosovës dhe Maltës e që me siguri  edhe Taraku do jetë e pranishme.