DAFINA DHA TAYNA BËJNË TWERK/ Ndjekësit e quajnë pornografi dhe… (VIDEO) – AlpeGossip
DAFINA DHA TAYNA BËJNË TWERK/ Ndjekësit e quajnë pornografi dhe… (VIDEO)

DAFINA DHA TAYNA BËJNË TWERK/ Ndjekësit e quajnë pornografi dhe… (VIDEO)

Ditën më parë Tayna dhe Dafina publikuan surprizë këngën “Bye Bye”.

Bashkëpunimi i tyre i parë u pëlqye shumë nga publiku. Melodinë e kanë krijuar vetë dy vajzat ndërsa tekstin e ka shkruar Tayna.

Kënga pati jashtëzakonisht sukses, sa pa u bërë ende 24 orë nga publikimi, ka arritur mbi 1 milion shikime në Youtube.

Dhe mbrëmë Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë performuar bashkë për herë të parë  në një nga klubet e Kosovës.

Vajzat kanë ndezuar atmosferën kur kanë kënduar këngën e tyre ‘Bye Bye’ dhe, si në videoklip, kanë dhuruar lëvizje provokuese duke tundur të pasmet gjatë performancës.

Në videon e publikuar në Instagram shumë nga ndjekësit nuk ju ka pëlqyer kjo performancë duke e quajtur degjenerim e disa të tjerë pornografi.