”PASKE ZON NAI LAC TË RI ZEMRA”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”PASKE ZON NAI LAC TË RI ZEMRA”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”PASKE ZON NAI LAC TË RI ZEMRA”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Ilda Bejleri ka postuar një foto ku duket tepër seksi e veshur me një fustan të shkurtër teksa njërën prej takave e mban në dorë. Një ndjekës mendon se ajo më shumë është zhveshur sa e veshur.

Alketa Vejsiu ka postuar një foto të sajën të shkëputur nga ”Festivali i Këngës” të cilën pjesa më e madhe e ndjekësve e ka komplimentuar. Mesa duket një komentuese në profilin e saj nuk mendon njësoj. 

Trejsi Sejdini ka ndarë me fansat e saj një foto teksa ha sushi dhe duket tepër joshëse. Një ndjekks ka hedhur një hipotzë në lidhje me jetën provate të saj… /AlpeGossip.al