INCIDENT NË KONCERTIN E TAYNËS/ Fansi nuk i lëshon dorë, ja veprimi i reperes së acaruar (VIDEO) – AlpeGossip
INCIDENT NË KONCERTIN E TAYNËS/ Fansi nuk i lëshon dorë, ja veprimi i reperes së acaruar (VIDEO)

INCIDENT NË KONCERTIN E TAYNËS/ Fansi nuk i lëshon dorë, ja veprimi i reperes së acaruar (VIDEO)

Taynës i ka ndodhur një ngjarje aspak e këndshme në koncertin e fundit. Teksa po këndonte në një prej clubeve të natës, Tayna është afruar pranë publikut për t’i përshëndetur, por një fans nuk ia ka lëshuar dorën. Në videon e publikuar në Instagram shihet sesi reperja habitet nga ky veprim dhe i kërkon fansit ta lëshojë. Më pas Tayna e heq dorë me forcë dhe ndërhyn badigardi. Reperja largohet nga ajo pjesë e skenës e madje nuk vazhdon më as këndimin. Ndiqni këtë moment në videon e mëposhtme.

View this post on Instagram

Tayna

A post shared by Xing.al (@xing.al) on