E FIKSUAR PAS TIJ/ Ky është detaji që Luana Vjollca e ka gjithmonë pjesë të veshjes! (FOTO) – AlpeGossip
E FIKSUAR PAS TIJ/ Ky është detaji që Luana Vjollca e ka gjithmonë pjesë të veshjes! (FOTO)

E FIKSUAR PAS TIJ/ Ky është detaji që Luana Vjollca e ka gjithmonë pjesë të veshjes! (FOTO)

Luana Vjollca është një nga vajzat më të njohura e të dashura për publikun shqiptar. Ajo gjithnjë arrin të tërheqë vëmendje dhe përflitet shumë për look-un dhe stilin e saj të veçntë.

Gjatë gjithë kohës, moderatorja bukuroshe është duke eksperimentuar me pamjen e saj dhe këtu nuk po flasim për ngjyrën dhe modelin e flokëve që herë janë të kuqe, herë brune, herë të shkurtër e herë të gjatë e herë me baluke por gjithashtu dhe për stilin e saj të së veshurit.

  

Luana gjithnjë arrin të kthejë sytë nga vetja dhe kjo për shkak të modeleve të pazakonta të veshjeve që ajo zgjedh. Herë me gjysëm fund gjysëm pantallona e herë me gjysë fund e gjysëm fustan moderatorja bukuroshe di si ti paraprijë të gjitha trendeve.

Por, pavarësisht se është shumë fleksibël me pamjet e saj, një detaj sigurohet mos ta ndajë nga vetja. Nëse vëmë re në profilin e saj të Instgramit, diçka që ajo pëpiqet t ketë të pranishëm tek vetja është tyli.

 

Qoft kur vesh funde, fustane ose dhe pantallona, ajo sigurohet që detajin e tylit ta përfshijë. Nuk e dimë nga vjen ky fiksim i Luanës për këtë material por ajo që kemi të sigurt është se bukuroshja di ta kombinojë më së miri. /AlpeGossip.al