PAS MBARIMIT TË SPEKTAKLIT “LOVE STORY”/ Alketa Vejsiu nis plazhin, pamjet nga vendi tropikal (FOTO) – AlpeGossip
PAS MBARIMIT TË SPEKTAKLIT “LOVE STORY”/ Alketa Vejsiu nis plazhin, pamjet nga vendi tropikal (FOTO)

PAS MBARIMIT TË SPEKTAKLIT “LOVE STORY”/ Alketa Vejsiu nis plazhin, pamjet nga vendi tropikal (FOTO)

Pas mbarimit të spektaklit “Love Story”, Alketa Vejsiu ka gjetur kohën për veten e saj dhe ka nisur pushimet. Moderatorja ndodhet në një vend tropikal e këtë e ka zbuluar përmes postimeve në Instagram.

Alketa shfaqet duke pozuar nga parajsa tropikale, e veshur me këmishë të bardhë, syze, flokët e kapur dhe pa makeup.

Duket se moderatorja po i shijon shumë këto pushime pas 15 javëve intensive me “Love Story”.

Promoted Content