NDARJE, SKANDALE, TRAGJEDI…/ Showbiz-i i vitit 2019 i përmbledhur në 9 FOTO! – AlpeGossip
NDARJE, SKANDALE, TRAGJEDI…/ Showbiz-i i vitit 2019 i përmbledhur në 9 FOTO!

NDARJE, SKANDALE, TRAGJEDI…/ Showbiz-i i vitit 2019 i përmbledhur në 9 FOTO!

Viti 2019 ishte i mbushur me plot ngjarje dhe skandale nga më të ndryshmet të cilat u bënë pjesë e mediave rozë për ditë me rradhë duke u kthyer kështu në qendrën e vëmendjes.

Nga ndarjet që askush nuk i priste, udhëtimet luksoze të VIP-ave, martesat e shfaqura nga hiçi, koncertet madhështore, skandalet në festivale të njohura shqiptare, arrestimet e emrave të njohur të showbiz-it tonë e deri tek tragjedia e madhe që goditi vendin tonë, mëposhtë AlpeGossip.al do t’iu sjellë momentet të paraqitura në foto që do të mbahen mend nga showbiz-i i vitit 2019.

Arrestimi i Loredanës

8 Maj 2019

Ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës

 26 Gusht 2019

Koncerti ”Time Capsule” i Capital T

 20 shtator 2019

Ndarja e Mozzik nga Loredana

 11 tetor 2019

Solidarizimi i VIP-ave shqiptarë me të dëmtuarit e tërmetit tragjik

26 Nëntor 2019

Fitorja e Eneda Tarifës në ”Kënga Magjike”

8 Dhjetor 2019

Martesa e papritur e Mc Kreshës

15 Dhjetor 2019

Fitorja e Arilena Arës në ”Festivalin e Këngës”

22 Dhjetor 2019

Arbana Osmani dhe pushimet e saja të 2019