VERA 2019/ Vendet PËRRALLORE ku udhëtuan VIP-et shqiptare që na lanë “pa frymë (FOTOT) – AlpeGossip
VERA 2019/ Vendet PËRRALLORE ku udhëtuan VIP-et shqiptare që na lanë “pa frymë (FOTOT)

VERA 2019/ Vendet PËRRALLORE ku udhëtuan VIP-et shqiptare që na lanë “pa frymë (FOTOT)

Vera 2019 ka qenë një verë e mbushur me foto dhe postime nga më të bukurat. Në çdo moment që hapnim Instagramin shikonim ndonjë postim të ri nga VIP-at tanë të cilët ishin siguruar që pushimet ti kalonin në vendet më luksoze.

Me pamje fantastike, ne det, male, dhe shumë relieve të tjera, fotot që ata kanë postuar të japin idenë e kartolinave.

Patjetër që merita për këto kartolina përveç atyre që kanë kapur fotot, i shkon peisazhit dhe vendit në të cilin ata kanë zgjedhur të pushojnë.

Duke marrë shkas nga kjo, më poshtë ne do t’ju tregojmë të gjitha vendet fantastike që VIP-at tanë zgjodhën për këtë verë në mënyrë që ju të keni disa ide fanstatike për sezonin tjetër të verës. 

Arbana Osmani

Paris,Francë

Alberobello, Itali

Theth, Shqipëri

Giethoorn, Hollandë

Dolomites, Itali

Marrakesh, Morocco

Poligano a Mare, Itali

Xhemi Shehu

Giethoorn, Hollandë

Sarandë, Shqipëri

Mashkullorë, Gjirokastër, Shqipëri

Ilda Bejleri

Mykonos, Greqi

Jalë, Shqipëri

Luana Vjollca

Monte Carlo, Monaco

Marina Vjollca

Barbados

Antigua, West Indies

Beatrix Ramosaj

Ibiza, Spanjë

Sa Trinxa, Spanjë

Paris, Francë

Siene, Francë

Liberta Spahiu

Mykonos, Greqi

Wasi Rum, Jordan

Petra, Jordan

Alketa Vejsiu

Toscana,Itali

Koufonisia, Greqi

Naousa, Greqi

Seiser Alm, Itali

Lori Hoxha

Capri, Itali

Faraglioni, Itali

Positano, Itali

/AlpeGossip.al