”Big Brotherin e përdora për interesat e mia personale”/ Ish-konkurenti tregon detajet (VIDEO) – AlpeGossip
”Big Brotherin e përdora për interesat e mia personale”/ Ish-konkurenti tregon detajet (VIDEO)

”Big Brotherin e përdora për interesat e mia personale”/ Ish-konkurenti tregon detajet (VIDEO)

U bënë vite tanimë që nga periudha kur Graciano Tagani ishte konkurent i show-t televiziv Big Brother.

I ftuar në emisionin Adrenalinë në IN Tv Graciano ka treguar edhe benefitet që ka përfituar nga pjesëmarrja e tij në atë lojë televizive si edhe arsyen pse e bëri…”Doja të promovoja biznesin tim qe kisha nisur në moshën 18-vjeçare dhe pjesmarrja aty ishte mënyra më e mirë për ta bërë”- ka thënë Graciano për IN Tv.

Për të tjera sekrete të Gracianos ndiqni intervistën e mëposhtme: