Dafina ekspozon përsosmërisht trupin e saj: Duket shumë e ZJARRTE dhe mjaft në formë (FOTO) – AlpeGossip
Dafina ekspozon përsosmërisht trupin e saj: Duket shumë e ZJARRTE dhe mjaft në formë (FOTO)

Dafina ekspozon përsosmërisht trupin e saj: Duket shumë e ZJARRTE dhe mjaft në formë (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri nuk e ka ndërmend të kursej trupin e saj të në formë.

Kjo se Dafina mundohet që me çdo kusht te tregoj se si duket e zhveshur dhe me rroba të ngushta, transmeton Indeksonline.

Këtë herë, bukuroshja shqiptare është shfaqur vetëm në të brendshme. Ajo dukej shumë seksi dhe provokuese teksa po xhirohej përmes një pasqyroje në një vend të errët.

Dafi dukej provokuese dhe në formë të mirë.