“SEXY” APO E TEPRUAR? Si e komentoni veshjen “ekstravagante” që po fikson vajzat VIP? (FOTOT) – AlpeGossip
“SEXY” APO E TEPRUAR? Si e komentoni veshjen “ekstravagante” që po fikson vajzat VIP? (FOTOT)

“SEXY” APO E TEPRUAR? Si e komentoni veshjen “ekstravagante” që po fikson vajzat VIP? (FOTOT)

Veshja dhe pamja e jashtme në shumicën e rasateve ka një rëndësi të madhe për vajzat që ndjekin modën dhe trendet e reja, pasi duan të duken bukur në sytë e personave të tjerë që i shohin.

E njëjta gjë vlen edhe për personazhet VIP ku ndjekja e modës dhe veshja e trendeve më të reja nga vetë ato kthehet dhe si frymëzim për vajzat të cilat i ndjekin në rrjetet sociale.

Së fundmi në faqen e tyre zyrtare në “Instagram” kemi parë foto nga vjzzat e showbizzi të cilat krahas fotove me veshje sportive app klasike bie në sy dhe veshja “ekstravagande”. Tashë ato janë fiksuar pas bluzës “crop top” e shkurtër ku përveçse barkut i cili është i gjithi jashtë ne pah janë edhe gjokset ku bluza nuk i mbulon plotësisht.

Edhe pse është një veshje jo e rehatshme ato nuk kanë rezistuar dhe i kanë veshur kudo ku kanë shkuar madje për të realizuat edhe foto.

Mund të themi që vajzat e showbizzit shqiptar janë frymëzuar nga vajzat VIP me famë botërore si Kim Kardashian app Kylie Jenner. 

Nga Kejvina Kthella e deri tek Trejsi Medini, Alpegossip.al ju sjell fotot e vajzave VIP dhe le të themi që duken tërheqëse dhe sexy.