DO TË MARTOHEN PËR PAK DITË/ Besnik Krapi i bën dedikimin emocionues Jonidës – AlpeGossip
DO TË MARTOHEN PËR PAK DITË/ Besnik Krapi i bën dedikimin emocionues Jonidës

DO TË MARTOHEN PËR PAK DITË/ Besnik Krapi i bën dedikimin emocionues Jonidës

Që kur lidhjen e tyre e bënë publike, Jonida dhe Besniku janë kthyer në një nga çiftet më të dashur për publikun dhe dasma e tyre po pritet me padurim.

Ditën e djeshme çifti kanë ndjekur nga afër ndeshjen Çeki – Kosovë dhe nga stadiumi Besniku ka postuar një foto ku shfaqet me Jonidën duke qeshur dhe i bën një dedikim të veçantë.

“Dashuri e parë dhe e fundit je”, shkruan Besniku krah fotos së postuar në Instagram ndërsa Jonida i komenton një zemër.