U kap “mat” me Butrint Imerin, përgjigjet njëherë e mirë Kiara Tito! (VIDEO) – AlpeGossip
U kap “mat” me Butrint Imerin, përgjigjet njëherë e mirë Kiara Tito! (VIDEO)

U kap “mat” me Butrint Imerin, përgjigjet njëherë e mirë Kiara Tito! (VIDEO)

Ajo u kthye në një ngë vajzat më të përfolura të shoëbizzit shqiptar për të shkak të lidhjes me këngëtarin e njohur Butrint Imeri.

I ftuar në mjaft emisione, Butrinti nuk e ka pranuar asnjëherë që ka qenë në një lidhje me Kiara Titon, ama as nuk e ka mohuar këtë gjë.

E ftuar në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës, Kiara ka mohuar çdo thashethem për një lidhje mes të dyve.

“Çifti më i ri showbizzit? Ne? Çift është kudo përveç Kiarës dhe Butrintit”, – u shpreh Kiara. “Pse duhet ta pranojmë që jemi çift kur ne nuk jemi! Nuk ka asgjë për të pranuar! Nuk jemi bashkë”

Përsa i përket fotos që qarkullon, Kiara ka treguar se në atë tavolinë nuk kanë qenë të vetëm, por gazetarët kanë gjetur momentin kur personat e tjerë të pranishëm janë larguar. /Blitz.al/

Thumb 10 shkurt pjesa 1

Rikthehet THUMB dhe me rubrika te reja.:) Kujt ia kemi dhene kete jave THUMBS UP dhe THUMB DOWN? Kiara Titon zbulon me ne fund te verteten e lidhjes se saj me Butrint Imerin, dhe detajet e takimit te tyre qe u komentua ne media. Mikrofoni i THUMB ka qene ne palestren me te re te hapur ne Tirane. Aty kemi thumbuar disa personazhe si Ana Lika, Dorian Ramaliu, Estela Ujka e Niko Komani se nese kane flirtuar ndonjehere me instruktorin/en e palestres. Ndiqni videon ne vijim! 🙂

Posted by Blitz.al on Saturday, February 10, 2018