6 mijë euro për një çantë, vajza e Majlinda Bregut shkon në shkollë me Chanel (FOTO) – AlpeGossip
6 mijë euro për një çantë, vajza e Majlinda Bregut shkon në shkollë me Chanel (FOTO)

6 mijë euro për një çantë, vajza e Majlinda Bregut shkon në shkollë me Chanel (FOTO)

Vajza e ish-ministres Majlinda Bregu është një ndër më të komentuarat në median rozë.

E kjo falë pamjes së saj, veshjes luksoze e udhëtimet ekzotike.

Pavarësisht se tashmë Bregu është e “papunë”, Kejda bën një jetë mjaft luksoze.

Për të kuptuar këtë mjafton vetëm t’i hedhësh një sy Instagramit të saj, ku gjen rrobat më të shtrenjta nga firmat më luksoze.

Së fundmi janë bërë publike disa foto nga një shkollë private, ku Kejda me kostum sportiv e çantë Chanel, ka marrë të gjithë vëmendjen.

E nëse do t’a dini sa kushton ky aksesor i vajzës së Bregut, ju themi se nëse është orgjinale shkon në 6000 euro ndërsa imitim shkon deri në 1 mijë euro.

Sigurisht këto çmime janë shumë të larta dhe të përballueshme për një shqiptar me një rrogë normale, por si duket Majlinda Bregu është kujdesur për t’i plotësuar çdo dëshirë vajzës së saj.