Irina Shayk pushton tapetin e kuq me Donatella Versacen – AlpeGossip
Irina Shayk pushton tapetin e kuq me Donatella Versacen

Irina Shayk pushton tapetin e kuq me Donatella Versacen

Irina Shayk dhe Donatella Versace dominuan tapetin e kuq të 75 vjetorit të Venice Film Festival.

Donatella është një ikonë e modës dhe njihet për stilin e saj të jashtëzakonshëm pasi zotëron shtëpinë luksoze të modës Versace.

Ajo siguroi vëmendjen e të gjithëve në premirën e filimit  “A Star Is Born” që luhet nga Lady Gaga dhe Bradley Cooper.

Stilistja e famshme 63-vjeçare dukej mahnitëse e veshur me një fustan të  kuq.

Ndërsa arrit në event me supermodelen Irina Shayk.

Irina dukej si një rreze dielli në festival e veshur me fustan ngjyrë ari që i vuri në pah forma perfekte trupore.

Bukuroshja ruse shkëlqeu në tapetin e kuq.