NGA KOSTUMET TEK FUSTANET JOSHËSE/ Si u veshën moderatorët shqiptare këtë javë (FOTOT) – AlpeGossip
NGA KOSTUMET TEK FUSTANET JOSHËSE/ Si u veshën moderatorët shqiptare këtë javë (FOTOT)

NGA KOSTUMET TEK FUSTANET JOSHËSE/ Si u veshën moderatorët shqiptare këtë javë (FOTOT)

Të vishesh bukur dhe të biesh në sy është një dukuri e veçantë për moderatoret e ektranit shqiptar por jo vetëm.

Veshja i karakterizon ato se çfarë stili kanë apo çfarë ju pëlqen më shumë të veshin, pasi ato do ndiqen nga një numër i madh dhe do komentohen patjetër si në rrjete sociale por edhe në mediat rozë.

Ngjyrat e veshjeve qenë të shumta nga ato të ëmblat e deri tek ato që bien më shumë në sy.

Gjatë kësaj jave vaxhdojnë kombinimet me pantallonat e gjëra ose kostumet si dhe fustanet tërheqëse e sexy.

Alpegossip.al ju sjell veshjet e moderatoreve.

View this post on Instagram

Ready for my Tv Show #ShikoKushLUAN TONIGHT 💚

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

Jumpsuit 🍁

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on