SË SHPEJTI PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Brenda festës babyshower të Ledrit dhe Sarës (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
SË SHPEJTI PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Brenda festës babyshower të Ledrit dhe Sarës (FOTO+VIDEO)

SË SHPEJTI PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Brenda festës babyshower të Ledrit dhe Sarës (FOTO+VIDEO)

Ditën e sotme, në shtëpinë e Ledrit është realizuar babyshower-i i bebit të Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës.

Në festën, ku duket se kodi i veshjesh është ngjyra e bardhë, janë të pranishëm figuria të njohura si Kida, Dhurata Dora etj.

View this post on Instagram

❤❤ – – @ledrivula @sarahoxha #ledrizlla

A post shared by KING LEDRI (@dledrivula) on

View this post on Instagram

😍❤ . . @ledrivula @sarahoxha #ledrizlla #sarahoxha

A post shared by L♡S (@ledriisaraaa) on

View this post on Instagram

Waew ma ndreqen diten 🥺

A post shared by 🍉 (@sarazfav) on

View this post on Instagram

Omggg 😌😌😌

A post shared by 🍉 (@sarazfav) on

View this post on Instagram

🤩🤩

A post shared by L❤S (@_ledri_sara) on

View this post on Instagram

😍💗 . . @sarahoxha #sarahoxha

A post shared by L♡S (@ledriisaraaa) on