JO VETËM QË JANË BASHKË/ Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj i paskan bërë “gjërat” edhe familjare (FOTO) – AlpeGossip
JO VETËM QË JANË BASHKË/ Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj  i paskan bërë “gjërat” edhe familjare (FOTO)

JO VETËM QË JANË BASHKË/ Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj i paskan bërë “gjërat” edhe familjare (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë nga emisioni i Labinot Gashit në Kosovë morëm më në fund një përgjigje deçizive nga Genc Prelvukaj i cili e pranoi se është në një marrëdhënie dashurie me këngëtaren Eni Koçi.

Dyshja përflitej prej kohësh për një histori megjithatë ata asnjëherë më parë se kishin pranuar. Tashmë që e kanë pranuar ne jemi në kërkim të “gjurmëve” të tjera nga dyshja se siç e dini, i kemi me shumë qejf këto histori.

Ajo që kuptojmë ne të news31.al është se Eni dhe Genci i kanë bërë njohjet familjare. Në foton e fundit të këngëtares, ku kishte postuar kopertinën e revistës “Star” për të cilën ajo ka pozuar, një familjare e Gencit i ka komentuar dhe Eni sigurisht që i ka kthyer përgjigje.

Qejfi na e ka për një dasmë. Ne sfilatën e Ami Event ku Eni u vesh nuse, vezullonte e kishte shumë hije. Një arsye më shumë për dyshen për ta zyrtarizuar dashurinë e tyre…