Klea Huta na shkriu gazit! Tregon se si janë çiftet në kohët e sotme (FOTO) – AlpeGossip
Klea Huta na shkriu gazit! Tregon se si janë çiftet në kohët e sotme (FOTO)

Klea Huta na shkriu gazit! Tregon se si janë çiftet në kohët e sotme (FOTO)

E kishte paralajmëruar dhe vetëm pak ditë më parë prezantoi klipin e ri me titull “Bla bla bla” që mesa duket është pritur goxha mirë nga publiku.

Klea Huta është një nga vajzat më të ëmbla të showbizz-it dhe të shumtë janë ata që e simpatizojnë lidhjen e saj me këngëtarin Elgit Doda.

Së fundmi me një postim në Instastory, bukuroshja ka vendosur të shkaktojë të qeshura të shumta duke treguar me një foto një bisedë mes çifteve të ditëve të sotme.

Shijojeni…