“KA LINDUR NJË ENGJELL…” Erisa Xhixho sjell në jetë fëmijën e dytë, zbulon emrin (FOTO) – AlpeGossip
“KA LINDUR NJË ENGJELL…” Erisa Xhixho sjell në jetë fëmijën e dytë, zbulon emrin (FOTO)

“KA LINDUR NJË ENGJELL…” Erisa Xhixho sjell në jetë fëmijën e dytë, zbulon emrin (FOTO)

Nënkryetarja e LSI-së Erisa Xhixho ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.
Erisa me anë të një postimi në Instagram ka treguar se ka ardhur në jetë vajza e saj Nikol.

‘Ka lindur nje engjell me emrin Nikol qe erdhi ne shtepi per te festuar ditelindjen e vellait Henr…E mbushur me dashuri dhe e bekuar nga Zoti’ ka shkruar Erisa në postimin e saj ku duket dora e vogëlushes.

Në kohën kur bëri publik lajmin e shtatzënisë, Erisa ka qenë pjesë e spektaklit ‘C’est la vie’.