AKTORJA 46 VJEÇARE POSTON FOTO NUDO/ Njerëzit nuk po heqin dot sytë! – AlpeGossip
AKTORJA 46 VJEÇARE POSTON FOTO NUDO/ Njerëzit nuk po heqin dot sytë!

AKTORJA 46 VJEÇARE POSTON FOTO NUDO/ Njerëzit nuk po heqin dot sytë!

Carmen Electra-n mund ta keni harruar se si dukej tek Baywatch në vitet ’90-të, por mund t’ua sigurojmë se ka po të njëjtën trup bombastik si dikur.

Ndonëse kanë kaluar pothuajse 2 dekada, aktorja 46-vjeçare ka postuar një set fotografik në të cilat shfaqej tërësisht nudo. Siç mund ta shihni, fiziku i saj nuk ka nevojë për fjalë. Duhet vetëm ta shihni për tu frymëzuar.

Në fotot më sipër, Carmen nuk i lë shumë vend imagjinatës teksa pozon mbi çarçafët e mëndafshtë ngjyrë lejla.

Ish—modelja e Playboy-it duket në formë të shkëlqyer dhe mbi të gjitha, kamera vazhdon ta dashurojë njësoj si dikur.

Për trupin dhe linjat aktorja është shprehur se ka arritur t’ja dalë përmes kërcimit dhe konsumimit pafund të ujit.