“NUK KAM NEVOJË PËR FILTRA”/ Trejsi Sejdini publikon video dhe “mburret” me bukurinë e saj – AlpeGossip
“NUK KAM NEVOJË PËR FILTRA”/ Trejsi Sejdini publikon video dhe “mburret” me bukurinë e saj

“NUK KAM NEVOJË PËR FILTRA”/ Trejsi Sejdini publikon video dhe “mburret” me bukurinë e saj

Trejsi Sejdini ose siç e njohim ndryshe “gangsterrja e Elbasanit” ëshë duke u përgatitur për “Miss Universe”Këtë e ka bërë të ditur përmes videove e fotove të shumta të cilat i ndan me ndjekësit në rrjete sociale.

Ajo ka tërhequr fansa të shumtë nga e gjithë bota, ku shumë prej tyre e preferojnë si fituesen e ardhshme. Kjo ka bërë që vetëvlerësimi i Tresjit të rritet në maksimum, dhe ajo vazhdon të “reklamojë” veten në Instagram. Së fundmi ajo publikoi një video teksa grimohej për foto session, e pranë saj kishte shkruajtur: S’ka nevojë për filtra.

Mesa duket Trejsi është koshiente për bukurinë e saj e këtë e ndan me të gjithë.