IU KA ARDHUR SEKSI NË MAJË TË HUNDËS/ Zbuloni 5 pozicione të reja (FOTO) – AlpeGossip
IU KA ARDHUR SEKSI NË MAJË TË HUNDËS/ Zbuloni 5 pozicione të reja (FOTO)

IU KA ARDHUR SEKSI NË MAJË TË HUNDËS/ Zbuloni 5 pozicione të reja (FOTO)

Keni kohë me njëri tjetrin dhe mendoni se keni provuar gjithçka. Jeni rehat me çdo gjë të partnerit dhe seksi ka filluar të bëhet paksa i mërzitshëm. Epo, pas këtyre pozicioneve, jo më!

 

Jeni bashkë prej vitesh dhe e njihni atë më mirë se askush tjetër. Jepuni pas partnerit dhe shijojeni këtë gjënë e re në jetën tuaj seksuale.

 

 

Nuk ka rëndësi nëse jeni apo jo shumë fleksibël. Mund të bëni ç’të doni më këmbët tuaja.

 

Ky pozicion jo vetëm që është fantastik për vithet dhe muskujt tuaj, por është nga ata që duhet provuar me patjetër.

 

Nëse doggie style është i preferuari juaj, provoni diçka më të lehtë dhe më interesante se aq!