Më në fund/ Marina flet për herë të parë për shtatzëninë: QETËSOHUNI sepse unë… (FOTO) – AlpeGossip
Më në fund/ Marina flet për herë të parë për shtatzëninë: QETËSOHUNI sepse unë… (FOTO)

Më në fund/ Marina flet për herë të parë për shtatzëninë: QETËSOHUNI sepse unë… (FOTO)

Lajmi se Marina është shtatzënë ka një muaj që qarkullon e gjithçka nisi nga fakti që moderatorja ishte shumë inaktive në rrjete sociale e në fotot që postonte nuk tregonte barkun.

Tani që Marina ka filluar të jetë sërish aktive me postime, thashethemet e shtatzënisë sërish nuk kanë ndalur.

Vetëm një ditë më parë nisën sërish dyshimet kur moderatorja postoi një foto, por bluza e gjerë nuk e lejonte të dukej barku.

Edhe një foto e publikuar nga ajo pak ditë më parë ku mbulonte barkun me dorë dhe kishte vendosur një figurë trëndafili shtoi gjithashtu dyshimet.

Por sot Marina ka folur për herë të parë dhe me 1 fjalë, qartë, bukur pastër shkruan në foton e saj të fundit: “Qetësohuni”, teksa tregon barkun e sheshtë.