VESHJA QË DO JU TREGOJË “SEXY”/ Ky është trendi i radhës që po pëlqehet nga vajzat e ekranit – AlpeGossip
VESHJA QË DO JU TREGOJË “SEXY”/ Ky është trendi i radhës që po pëlqehet nga vajzat e ekranit

VESHJA QË DO JU TREGOJË “SEXY”/ Ky është trendi i radhës që po pëlqehet nga vajzat e ekranit

Një nga trendet e modës së fundmi i janë shtuar kosktumet me xhaketa dhe fustanet xhaketë pa njerin krah.

Të themi që ky është një nga trendet më të reja dhe shumë vajza të showbizzit i shohim që të paktë njëherë ta kenë veshur këtë lloj veshje.

Ky model të themi se i tregon shumë “sexy” pasi ju nxjerr në pah njërën anë të gjoksit dhe krahut. Mund të themi që ky trend do vijojë edhr në vitin e ardhshëm pasi së fundi po pëlqehen shumë nga vajzat VIp-e.

Nga Fjoralba Ponari e deri tek Adrola Dushi Alpegossio.al ju sjell fotot e vajzave të showbizzit shqiptar që kanë veshur këtë trend të ri dhe ju lë ju të vendosni se kujt i shkon më shumë.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

 

No description available.