Çfarë i bëri vetes! Gazetari i thotë Taylor Swift-it të shkojë të lahet, shpërthen rrjeti (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Çfarë i bëri vetes! Gazetari i thotë Taylor Swift-it të shkojë të lahet, shpërthen rrjeti (FOTO+VIDEO)

Çfarë i bëri vetes! Gazetari i thotë Taylor Swift-it të shkojë të lahet, shpërthen rrjeti (FOTO+VIDEO)

Duket se ai nuk e ka menduar se do të bëhet kaq e madhe. Një gazetar i BBC i ka marrë një intervistë këngëtares së njohur Taylo Swift 2 vite pasi ajo ka refuzuar të flasë në media. Siç duket edhe në video Taylor është djersitur nga lodhja gjatë përformancës në koncertin e BBC Radio dhe me shaka apo jo gazetari pasi i ka bërë një pyetje i ka thënë : “Mendoj se tani duhet të shkosh të bësh një dush” .

Tylor nuk e ka marrë për ofendim, përkundrazi e ka aprovuar atë që ka thënë gazetari duke u shprehur: “Kështu mendoj edhe unë. As nuk ofendohem aspak”.

Por pavarësisht se ajo ka reaguar mirë kanë qenë fansat e saj e jo vetëm që e kan kryqëzuar me komente negative gazetarin. Ata kanë shkruar se si guxon ai ti thotë këngëtares s ë njohur ashtu, disa të tjerë shkruajnë se ajo nuk e meriton të ofendohet në atë mënyrëe shumë të tjerë të cilët kanë mbështetur Tylor.