NË KRAHËT E NJËRI-TJETRIT/ Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino fotografohen të lumtur së bashku – AlpeGossip
NË KRAHËT E NJËRI-TJETRIT/ Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino fotografohen të lumtur së bashku

NË KRAHËT E NJËRI-TJETRIT/ Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino fotografohen të lumtur së bashku

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë padyshim një nga çiftet më të diskutuara të showbizit italian muajit e fundit. Kjo për arsyen se janë fotografuar shpesh bashkë, duke ndezur zërat për një rikthim ndonëse ata e kanë mohuar.

Megjithatë, duket se nuk ka më nevojë për asnjë pohim nga ana e tyre, pasi fotot e fundit të shkrepura nga paparacët dhe të publikuara nga “Chi” i thonë të gjitha. Rodriguez udhëtoi në Courmayeur për një projekt dhe De Martino iu bashkua menjëherë.

Çifti janë fotografuar në krahët e njëri-tjetrit, duke shijuar diellin me një gotë verë para në një shtëpi romantike druri në zemër të maleve.