SENSUALE DHE PROVOKUESE/ Bora Zemani “çmend” publikun e “KM” me kërcimin e saj (FOTO) – AlpeGossip
SENSUALE DHE PROVOKUESE/ Bora Zemani “çmend” publikun e “KM” me kërcimin e saj (FOTO)

SENSUALE DHE PROVOKUESE/ Bora Zemani “çmend” publikun e “KM” me kërcimin e saj (FOTO)

Ishte lajmëruar edhe më herë se ky edicion i 20-të i “Këngës Magjike” do të kishte shumë supriza, dhe ashtu ndodhi.

Bora Zemani dhe Klaudia Pepa ishin dy prezantueset e këtij viti dhe mbrëmë njëra prej tyre na mahniti.
Bëhet fjalë për Bora Zemanin e cila doli jashtë “kornizave” duhe u shfaqur si një shoë girl” e vërtetë”.

Ajo “çmendi” publikun me lëvizjet sensuale dhe tregoi se fare mirë mund ti përshtatet gjithçkaje në televizon.