Pasi tregoi mbathjet e zeza në Dubai, Trejsi Sejdini bën “xheloz” të dashurin e saj BOS! I thotë të… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi tregoi mbathjet e zeza në Dubai, Trejsi Sejdini bën “xheloz” të dashurin e saj BOS! I thotë të… (FOTO)

Pasi tregoi mbathjet e zeza në Dubai, Trejsi Sejdini bën “xheloz” të dashurin e saj BOS! I thotë të… (FOTO)

Ehh moj Trejsi sa romantike paske qenë!

Trejsi Sejdini është bukuroshja nga Elbasani e cila u bë e njohur fillimisht nëpërmjet një videoje të shpërndarë ku dukej duke u zënë me disa djem. Ajo më pas ra në sy me pamjen e saj super seksi dhe mori pjesë në konkurse të ndryshme bukurie. Trejsi është rikthyer sërish në vëmendjen e portaleve, madje e kemi parë disa herë të ftuar në emisione të ndryshme si Top Shoë Magazinë edhe Procesi Sportiv.

Por së fundmi Trejsi është “arratisur” drejt Dubati ku mesa duket po kalon goxha kohë cilësore, ndoshta në shoqërinë e të dashurit të saj boss. Por ky i fundit me siguri është bërë pakkk xheloz kur ka parë komentin e të dashurës së tij (nëse e ka parë dmth) në një foto të publikuar nga këngëtarja me famë botërore, Nicki Minaj.

Në foton ku Nicki duket shumë seksi me një veshje ekstravagante, Trejsi i ka shkruar anglisht “I love you” me një emoji zemër.

Ja që Trejsi qenka një fanse e madhe e Nicki Minaj, e kush nuk është!