EDHE KUR ËSHTË E VESHUR/ Zaimina Vasjari di si të tërheqë vëmendjen (FOTO) – AlpeGossip
EDHE KUR ËSHTË E VESHUR/ Zaimina Vasjari di si të tërheqë vëmendjen (FOTO)

EDHE KUR ËSHTË E VESHUR/ Zaimina Vasjari di si të tërheqë vëmendjen (FOTO)

Zaimina Vasjari është mjaft e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Ajo  ka publikuar një foto në Instagram dhe duket për mrekulli edhe pse këtë herë shfaqet tërësisht e mbuluar, duke mos zbuluar asetet e saj.

Vasjari tashmë i është përkushtuar më shumë familjes dhe vajzës së vetme, Khloe, e në projekte muzikore ka kohë që nuk është aktive.

E fundit këngë e lansuar nga ajo është “Blackout”, në bashkëpunim me Elgit Dodën.