ÇFARË NDODHI? Viola Spiro ndahet nga i dashuri super boss (FOTO) - AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Viola Spiro ndahet nga i dashuri super boss (FOTO)

ÇFARË NDODHI? Viola Spiro ndahet nga i dashuri super boss (FOTO)

Ata ishin parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe jo rrallëherë Viola komentohej për jetën super luksoze që bënte me të dashurin. Pas lirimit të Valentinit, çifti u fotografua në një lokal në qytetit të Tiranës duke festuar, mirëpo duket se gjërat mes tyre nuk kanë shkuar siç duhet.

Burime për “Panoramaplus” kanë treguar se çifti është ndarë, duke mos e kaluar as festën e Shën Valentinit së bashku. Madje, miq të afërm të Violës kanë treguar se tashmë Valentini ka nisur një lidhje të re.