NGA PANTALLONAT E DERI TEK BLUZAT E LIRSHME/ Të përbashkat e veshjeve të Rudina Magjistarit dhe Bieta Sulos në nisjen e sezonit (FOTOT) – AlpeGossip
NGA PANTALLONAT E DERI TEK BLUZAT E LIRSHME/ Të përbashkat e veshjeve të Rudina Magjistarit dhe Bieta Sulos në nisjen e sezonit (FOTOT)

NGA PANTALLONAT E DERI TEK BLUZAT E LIRSHME/ Të përbashkat e veshjeve të Rudina Magjistarit dhe Bieta Sulos në nisjen e sezonit (FOTOT)

Të dukesh bukur para të tjerve është pika e “dobët” e moderatoreve shqiptare, të cilat synojnë të duken bukur apo të jenë më të veçantat me stilin e tyre.

Nisi sezoni i ri televiziv pas një vere të gjatë, Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo kanë nisur që prej të hënës të transmetojnë programin e tyre.

Përveç enisionit një tjetër pikë që i dallon ato dhe që komentohen është veshja që veshin në transmetim. Ajo që ra në sy ishte se të dyja moderatoret kanë diçka të përbashkët në disa prej veshjeve që kanë përdorur këto 5 ditë transmetim.

Të dyja kanë veshur bluza me model të lirshëm si dhe kanë vendosur rrip në bel.

Bieta ditën e parë të transmetimit e ka nisur me një palë pantallona të bardha dhe një bluzë të kuqe me të bardhë, ndërsa Rudina me një kostum ngjyrë jeshile.

Për të parë më tepër se si u veshën ato gjatë javës AlpeGossip ju sjell disa foto dhe jua lë ju në dorë të vendosni se cilës i shkon më shumë.

Veshjer e Bieta Sulos.

View this post on Instagram

Minutat e ngeshme para emisionit 🖐🏼

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

View this post on Instagram

3, 2, 1 …

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

View this post on Instagram

🍁

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Veshjet e Rudina Magjistarit.