E PYESIN SA E KA RROGËN/ Liberta Spahiu lë fansat gojë hapur me përgjigjen (FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN SA E KA RROGËN/  Liberta Spahiu lë fansat gojë hapur me përgjigjen (FOTO)

E PYESIN SA E KA RROGËN/ Liberta Spahiu lë fansat gojë hapur me përgjigjen (FOTO)

Liberta Spahiu është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe drejton një nga emisionet më të ndjekura si “Prive”.

Ditën e sotme Liberta i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instagram aty ku ndiqet shumë.

Një prej fansave e pyet Libertën sa e ka rrogën, por moderatorja ka lënë të aludohet shumë me përgjigjen që ka dhënë.

“Rrogën e kom herë ma pak e herë ma shumë… Mvaret prej kushteve atmosferike”, është përgjigjur Liberta.