Tashmë pret të bëhet baba, por e mbani mend si dukej Besi në rolin e “Gjinos”? (FOTO) – AlpeGossip
Tashmë pret të bëhet baba, por e mbani mend si dukej Besi në rolin e “Gjinos”? (FOTO)

Tashmë pret të bëhet baba, por e mbani mend si dukej Besi në rolin e “Gjinos”? (FOTO)

Bes Kallaku ka treguar gjithmonë se është një djalë krenar fshati. Aktori simpatik i “Portokalli”-së e ka sjellë këtë rol shpesh në personazhet, ndërsa e ka përmendur shpesh edhe fshatin e tij Bubq.

Tashmë ai pret të bëhët baba për herë të parë. Por e mbani mend Bes Kallakun kur ishte në rolin e Gjinit në “Portokalli”?

Ju rikujtojmë dhe një herë fytyrën fëminore të Besit në atë kohë. Ai padyshim që ka bërë një ndryshim të madh në pamjen e tij.