Komentuesi i thotë: ”Nuk u lodhe tu u hap b*thësh”/ Reagon Noizy: O plak më është bërë… (FOTO) – AlpeGossip
Komentuesi i thotë: ”Nuk u lodhe tu u hap b*thësh”/ Reagon Noizy: O plak më është bërë… (FOTO)

Komentuesi i thotë: ”Nuk u lodhe tu u hap b*thësh”/ Reagon Noizy: O plak më është bërë… (FOTO)

Reperi i njohur shqiptare njihet për jetesën e tij të luksit dhe shpesh herë nuk nguron tu kthejë komente edhe personave që e ndjekin në rrjete sociale. Së fundmi në një foto që reperi e ka postuar në Instagram ku shihej teksa reklamonte jetesën e tij dhe me të drejtë si çdokush në rrjete sociale.

Por si duket një prej ndjekësve nuk i ka pëlqyer kjo gjë dhe ka lene një koment duke mos e ditur se Zinizin do ia kthente.

“I muhabet ke ti e burr… nuk u lodhe tu u hap b*thesh tu tregu qe ke lek…”, i shkruan komentuesi, ndërkohë Noizy ia kthen kështu:

“E di me plak m’osht bo e perditshme s’di ca me bo, s’po te rrej qafsha gjith, ti ca bone nona ke pas naj cik pune?”